29. ročník futsalové soutěže RYCHLÝ MÍČ zná vítěze
RYCHLÝ MÍČ 2021 – 29. ročník futsalové soutěže
Letošní futsalová sezóna 2020/21 byla poznamenaná značnými omezeními nejen kolem sportování z důvodu jakési „snahy“ nějak řešit zdravotní situaci v našem státě. Ač se kolektivně sportovat nejprve smělo, pak zase nesmělo, pak částečně mohlo, nakonec jsme přece jen ještě stihli alespoň odehrát 29. ročník futsalové soutěže RYCHLÝ MÍČ. 6 týmů si to rozdalo mezi sebou každý s každým systémem jednozápasů s hrací dobou 2 x 20 minut hrubého času. Jednoznačným vítězem se stal tým C.I.P. ELKANOVA Ostrava, který neztratil ani bod!!! Áčko KFV Roub Vítkovice skončilo druhé a FC ComProMis Ostrava třetí. Gratulace vítězům a všem velké poděkování za účast a přátelskou atmosféru.
Účastníci:
C.I.P. ELKANOVA Ostrava
KFV Roub Vítkovice A
KFV Roub Vítkovice C/dorost
FC Bukanýři Ostrava
FC Sampdoria Ostrava
FC ComProMis Ostrava
Konečná tabulka:
1. |
C.I.P. ELKANOVA Ostrava |
5 5 0 0 |
24:11 |
15 |
2. |
KFV Roub Vítkovice A |
5 3 1 1 |
26:17 |
10 |
3. |
FC ComProMis Ostrava |
5 2 1 2 |
25:22 |
7 |
4. |
KFV Roub Vítkovice C/dorost |
5 2 1 2 |
17:20 |
7 |
5. |
FC Bukanýři Ostrava |
5 1 0 4 |
18:22 |
3 |
6. |
FC Sampdoria Ostrava |
5 0 1 4 |
12:30 |
1 |
Přehled odehraných zápasů:
Roub A – ComProMis 9:3 (4:1)
Roub C/dorost – Sampdoria 5:3 (2:2)
C.I.P. – Sampdoria 7:3 (5:1)
Roub C/dorost – ComProMis 3:3 (2:2)
Roub A – Bukanýři 5:4 (3:1)
C.I.P. – Roub C/dorost 4:2 (2:1)
Roub A – Sampdoria 3:3 (0:1)
Bukanýři – ComProMis 4:7 (1:3)
C.I.P. – Bukanýři 4:2 (2:1)
Roub A – Roub C/dorost 7:1 (3:0)
C.I.P. – ComProMis 3:2 (1:1)
Bukanýři – Sampdoria 5:0 k.
Sampdoria – ComProMis 3:10 (2:1)
C.I.P. – Roub A 6:2 (2:1)
Roub C/dorost – Bukanýři 6:3 (4:2)
STATISTIKY KLUBU KFV ROUB VÍTKOVICE
1. turnaj
KFV Roub Vítkovice A – FC ComProMis Ostrava 9:3 (4:1)
Branky: Luka 2, Polášek 2, Galus, Šalamon, Capinský F., Kováčik, Blaške
Sestava: Musiol – Luka, Galus, Polášek, Kováčik, Blaške, Capinský, Šalamon, Itner
KFV Roub Vítkovice C/dorost – FC Sampdoria Ostrava 5:3 (2:2)
Branky: Mroviec P. 3, Damek, Mroviec J.
Sestava: Capinský M. – Ohanka, Ruta, Zemánek, Kotásek, Mroviec P., Mroviec J., Damek, Blaške, Capinský F.
2. turnaj
KFV Roub Vítkovice C/dorost – FC ComProMis Ostrava 3:3 (2:2)
Branky: Mroviec P. 2, Mroviec J.
Sestava: Capinský M. – Ohanka, Halfar, Kotásek, Mroviec P., Mroviec J., Damek, Blaške, Capinský F., Šmíd, Hon
KFV Roub Vítkovice A – FC Bukanýři Ostrava 5:4 (3:1)
Branky: Galus 4, Polášek
Sestava: Musiol – Luka, Galus, Polášek, Itner, Šalamon, Šmíd, Capinský, Blaške
3. turnaj
KFV Roub Vítkovice C/dorost – C.I.P. ELKANOVA Ostrava 2:4 (1:2)
Branky: Hon, Ruta
Sestava: Capinský M. – Ohanka, Kotásek, Mroviec P., Mroviec J., Damek, Blaške, Capinský F., Hon, Křižák, Ruta
KFV Roub Vítkovice A – FC Sampdoria Ostrava 3:3 (0:1)
Branky: Itner, Polášek, Galus
Sestava: Musiol – Luka, Galus, Polášek, Itner, Surovec, Capinský F., Křižák
4. turnaj
KFV Roub Vítkovice A – KFV Roub Vítkovice C/dorost 7:1 (3:0)
Branky: Polášek 2, Galus 2, Luka, Vašek, Křižák – Hon
Sestava A: Musiol – Luka, Galus, Vašek, Nitschmann, Křižák, Polášek, Itner
Sestava C/dorost: Capinský M. – Capinský F., Blaške, Ruta, Hon, Mroviec J., Mroviec P., Kotásek, Damek, Zemánek
5. turnaj
Volný los A tým i C/dorost.
6. turnaj
KFV Roub Vítkovice A – C.I.P. ELKANOVA Ostrava 2:6 (1:2)
Branky: Křižák 2
Sestava A: Musiol – Luka, Galus, Křižák, Polášek, Itner, Šmíd, Blaške, Tran
KFV Roub Vítkovice C/dorost – FC Bukanýři Ostrava 6:3 (4:2)
Branky: Mroviec P. 3, Mroviec J. 2, Blaške
Sestava: Jeřábek – Capinský M., Ruta, Mroviec P., Mroviec J., Blaške, Capinský F., Hon, Zemánek
-zt-