Statistiky dorostu v soutěžní sezóně 2011/2012
Statistiky dorostu 2011/12 (zpracoval trenér Zdeněk Tomčal)
Tým dorostu startoval v nejnižší soutěži mužů – 8.výkonnostní soutěži – 3.třídě mužů.
Umístil se na 4.postupové příčce!!!
Startovalo 11 týmů, hráno 1x20 minut dvoukolově na 8 turnajích.
Celkový počet soutěžních zápasů 20.
Celkem odehráno: 19 zápasů + 1x kontumační vítězství
Počet výher: 10 (z toho 1x kontumačně 5:0)
Počet remíz: 2
Počet porážek: 8
Celkové skóre: 45:29
Celkový zisk bodů: 32
Nejvyšší výhry: 6:0 - Cobra a 6:1 - Haas
Nejvyšší porážky: 2:5 - Pegasus B, 2:4 – Bukanýři
Celkově se do soutěže zapojilo 22 dorostenců!!!
Počet nominací z celkového počtu 8 turnajů:
8x Mičkal
7x Gaži, Škorňák, Pešek
5x Matěj, Kubatík, Ševčík, Buchta, Vosol
4x Diviš, Kittner, Novák
3x Vašek M., Kupka, Pytlík
2x Vavrušák
1x Zymrus, Šik, Nevřivý, Marek, Holub, Doležel
Střelci:
14 branek: Gaži
7 branek: Mičkal
6 branek: Škorňák
3 branky: Vosol
2 branky: Vavrušák, Pešek, Novák
1 branka: Kupka, Buchta, Vašek M., Pytlík
celkem: 40 vstřelených branek + 5 kontumačních
Statistiky zápasů:
8. soutěž – 3.třída mužů 2011/2012
11 týmů hrálo každý s každým dvoukolově 1x20 minut. Z důvodu, že se v Ostravě dorostenecké futsalové soutěže nehrají, startovali naši dorostenci v nejnižší soutěži mužů.
Tabulka soutěže:
1. |
Maxi Kings |
20 |
11 |
4 |
5 |
32: 17 |
37 |
|
|
||||||||
2. |
FC Literpool |
20 |
10 |
3 |
7 |
46: 45 |
33 |
|
|
||||||||
3. |
FC Bukanýři |
20 |
10 |
3 |
7 |
47: 35 |
33 |
|
|
||||||||
4. |
KFV Roub-dorost |
20 |
10 |
2 |
8 |
45: 29 |
32 |
|
|
||||||||
5. |
FC Mroki |
20 |
10 |
2 |
8 |
42: 43 |
32 |
|
|
||||||||
6. |
Cobra |
20 |
9 |
4 |
7 |
45: 44 |
31 |
|
|
||||||||
7. |
Pegasus "B" |
20 |
10 |
1 |
9 |
38: 40 |
31 |
|
|
||||||||
8. |
Inkognito |
20 |
9 |
3 |
8 |
34: 31 |
30 |
|
|
||||||||
9. |
FB Servis.cz |
20 |
6 |
4 |
10 |
25: 36 |
22 |
|
|
||||||||
10. |
Haas |
20 |
5 |
3 |
12 |
29: 44 |
18 |
|
|
||||||||
11. |
Roxbury |
20 |
5 |
1 |
14 |
28: 47 |
16 |
turnaj, datum, kde |
čas |
soupeř |
výsledek |
1., sobota 3.12., Varenská |
14:20 |
- Maxi Kings Orlová |
1:1 |
Branky: Kupka |
Karty: - |
||
|
14:40 |
- FC Inkognito Ostrava |
1:0 |
Branky: Gaži |
Karty: - |
||
Sestava: Matěj, (Kubatík) – Škorňák (k), Mičkal, Gaži, Vašek M., Pešek, Kupka, Diviš, Ševčík, Kittner |
|||
2., sobota 10.12., Sareza |
12:40 |
- Roxbury Ostrava |
2:1 |
Branky: Vašek M., Gaži |
Karty: - |
||
|
13:40 |
- FC Mroki Ostrava |
3:1 |
Branky: Pytlík, Škorňák, Gaži |
Karty: - |
||
|
14:40 |
- FC Bukanýři Ostrava |
2:4 |
Branky: Gaži 2 |
Karty: - |
||
Sestava: Matěj – Škorňák (k),Vašek M., Gaži, Pytlík, Mičkal, Diviš, Pešek, Kupka, Kittner, Zymrus |
|||
3., sobota 7.1., Sareza |
12:40 |
- FC Literpool Ostrava |
3:1 |
Branky: Vavrušák, Gaži, Škorňák |
Karty: Gaži (ž.k.) |
||
|
13:20 |
- FC Pegasus Ostrava B |
1:2 |
Branky: Vavrušák |
Karty: - |
||
|
14:00 |
- FB Servis.cz |
1:2 |
Branky: Gaži |
Karty: - |
||
Sestava: Vosol, (Kubatík) – Škorňák (k), Ševčík, Mičkal, Diviš, Pešek, Kupka, Vavrušák, Gaži, Pytlík, M.Vašek |
|||
4., neděle 5.2., Sareza |
16:40 |
- Cobra Ostrava |
6:0 |
Branky: Mičkal 3, Buchta, Gaži, Pešek |
Karty: Pytlík (ž.k.) |
||
|
17:40 |
- Haas Ostrava |
1:2 |
Branky: Gaži |
Karty: Vosol (ž.k.) |
||
Sestava: Matěj – Vosol, Gaži, Pytlík, Vavrušák, Pešek, Mičkal, Buchta |
|||
5., sobota 25.2., Varenská |
14:40 |
- Roxbury Ostrava |
3:1 |
Branky: Novák, Gaži, Škorňák |
Karty: - |
||
|
15:40 |
- FC Mroki Ostrava |
1:2 |
Branky: Gaži |
Karty: - |
||
|
16:40 |
- FC Bukanýři Ostrava |
3:0 |
Branky: Gaži 2, Novák |
Karty: - |
||
Sestava: Matěj, Kubatík – Gaži, Škorňák, Mičkal, Buchta, Vosol, Ševčík, Novák |
|||
6., neděle 11.3., Sareza |
08:40 |
- Cobra Ostrava |
1:1 |
Branky: Škorňák |
Karty: - |
||
|
09:40 |
- Haas Ostrava |
6:1 |
Branky: Vosol 3, Mičkal 2, Pešek |
Karty: - |
||
Sestava: Matěj – Škorňák (k), Vosol, Gaži, Diviš, Mičkal, Novák, Buchta, Kittner, Ševčík, Pešek |
|||
7., neděle 8.4., Varenská |
11:40 |
- Maxi Kings Orlová |
0:2 |
Branky: - |
Karty: - |
||
|
12:20 |
- FC Inkognito Ostrava |
1:2 |
Branky: Mičkal |
Karty: Buchta (ž.k.) |
||
Sestava: Kubatík – Škorňák (k), Pešek, Novák, Mičkal, Buchta, Kittner, Šik, Ševčík |
|||
8., sobota 14.4., Varenská |
13:10 |
- FC Literpool Ostrava |
5:0 kontumačně |
Branky: - |
Karty: - |
||
|
13:50 |
- FC Pegasus Ostrava B |
2:5 |
Branky: Škorňák, Gaži |
Karty: - |
||
|
14:30 |
- FB Servis.cz |
2:1 |
Branky: Škorňák, Mičkal |
Karty: Vosol (ž.k.) |
||
Sestava: Kubatík – Škorňák (k), Mičkal, Vosol, Gaži, Buchta, Novák, Pešek, Nevřivý, Marek, Holub, Doležel |